registrace   zaslat nové heslo

www.horolezeckapujcovna.cz / Co půjčujeme / Co půjčujeme / EdelridVia Ferrata ALL in 1

Edelrid Via Ferrata ALL in 1

Vše co potřebujete na Via Ferratu v jednom balíčku za zvýhodněnou cenu. Pokud hledáte místo, kde ušetřit za půjčení, jste na správném místě.

Výrobce: Edelrid
Záloha: 3500,-
Cena 1 - 3 dny: 290,-
Cena 4 - 8 dní: 260,-
Cena 9 dní a déle: 230,-
Veškeré ceny jsou uvedeny v Korunách českých s DPH, pokud není uvedeno jinak, ceny jsou uváděny za jeden den výpůjčky. Záloha splatná jednorázově při převzetí.

Vypůjčit
Počet kusů: z 8 volných.
Vypůjčit od:
Počet dní:

Edelrid Via Ferrata ALL in 1

Vše co potřebujete na Via Ferratu v jednom balíčku za zvýhodněnou cenu. Pokud hledáte místo, kde ušetřit za půjčení, jste na správném místě.

Připravili jsme pro Vás zvýhodněný set vybavení na Via Ferraty. Celý balíček obsahuje základní vybavení na lezení jednoduchých ferrát. V setu najdete pohodlnou horolezeckou helmu , trhací ferratovou brzdu a sedací úvazek určený na Via Ferraty. Věci jsou od výrobců Petzl, Singing Rock a Edelrid. Sedák- Edelrid Joker nebo Singing Rock Top Padded. Helma - Edelrid Targa nebo Petzl Elios Ferratová brzda - Edelrid Cable Lite nebo Singing Rock Complete. Brzdy splňují bezpečnostní požadavky. Víte že, pokud si v našem inetrnetovém obchodě RockJoyshop koupíte tento ferratový set, vrátíme vám půjčovné, které jste zaplatili při půjčení tohoto balíčku?

Varování

Veškeré outdoorové sporty, horolezectví, speleologie, výškové práce a podobné aktivity jsou nebezpečné a mohou mít za následek úraz nebo smrt. Jejich provozováním na sebe berete toto riziko. Proto se vždy dobře s vybavením pro tyto aktivity seznamte, pečlivě prostudujte návod a před použitím při vlastní aktivitě si dopředu nacvičte, jak vybavení používat.

www.horolezeckapujcovna.cz info@horolezeckapujcovna.cz Honza +420 739 214 767 Pavla +420 606 527 688

© 2008 RockJoy | KYSELA Petr tvorba webových stránek | sitemap