registrace   zaslat nové heslo

www.horolezeckapujcovna.cz / Co půjčujeme / Co půjčujeme / GrivelMačky G20

Grivel Mačky G20

Jednohroté mačky na extrémní ledy.

Výrobce: Grivel
Záloha: 3000,-
Cena 1 - 3 dny: 100,-
Cena 4 - 8 dní: 90,-
Cena 9 dní a déle: 80,-
Veškeré ceny jsou uvedeny v Korunách českých s DPH, pokud není uvedeno jinak, ceny jsou uváděny za jeden den výpůjčky. Záloha splatná jednorázově při převzetí.

Vypůjčit
Počet kusů: z 1 volných.
Vypůjčit od:
Počet dní:

Grivel Mačky G20

Jednohroté mačky na extrémní ledy.

Polorámové mačky na lezení v extrémním ledu a mixech. G20 jsou jedny z nejlepších maček, které si můžete koupit na lezení kolmých ledů, ale hlavně mixů. Jejich konstrukce je dostatečně tuhá - mačky se nekroutí a jsou velmi lehké. Přední monopoint nelze vyměnit. Je však velmi odolný, nemusíte se bát, že by se hned tak zničil. Připevnění na botu je pomocí rychloupínáku je nutné mít botu s drážkou na patě i špičce. Doporučujeme!! Materiál: chrom-molybdenová ocel Hroty: kované za tepla Celkový počet hrotů: 12 Velikost boty: 38-48 EU Asimetrická konstrukce: ANO Vyhazovač sněhu: ANO Hmotnost: 793g

Varování

Veškeré outdoorové sporty, horolezectví, speleologie, výškové práce a podobné aktivity jsou nebezpečné a mohou mít za následek úraz nebo smrt. Jejich provozováním na sebe berete toto riziko. Proto se vždy dobře s vybavením pro tyto aktivity seznamte, pečlivě prostudujte návod a před použitím při vlastní aktivitě si dopředu nacvičte, jak vybavení používat.

www.horolezeckapujcovna.cz info@horolezeckapujcovna.cz Honza +420 739 214 767 Pavla +420 606 527 688

© 2008 RockJoy | KYSELA Petr tvorba webových stránek | sitemap